מר שיבולת - שי בן בסט

שי בן בסט - מר שיבולת

שי בן בסט - מר שיבולת

יזם | יוצר | יועץ שיווקי

תהיו השינוי שאתם רוצים לראות בסושיאל

Be the change you want to see in the world.
-Gandhi

אני כבר הרבה מאוד זמן מנסה לגרום לגיימינג בארץ להתפתח קצת יותר קרוב לתחום הטכנולוגיה (בעיקר תכנות ואבטחת מידע כי אלה תחומי עניין עיקריים שלי).
ככה שבכל מקום שאני רואה הזדמנות אני קופץ על להכניס מדעי המחשב
לסרטונים שלי.

השבוע התגחלתה חולשה בJAVA ברכיב בשם LOG4J שנחשבת לחולשה מאוד מסוכנת (CVSS10 שזה מדד של 1-10), ובגלל שמיינקראפט כתוב בג'אווה קפצתי על ההזדמנות ויצרתי סרטון הסבר על כל התופעה ומה צריך לעשות בשביל להימנע ממנה.

בגדול מה שאני אומר פה זה שאם אתם יכולים לשלב בין תחומי עניין שלכם זה תמיד מבורך כי בשנייה שאתם אוהבים משהו הגישה שלכם אליו שונה מאוד וכל מי שסביבכם ישים לב לזה!

בגדול כמו שהפתגם אומר ככה אפשר להרוג שתי ציפורים במכה אחת, במקרה הזה אני גם מסביר קצת מדעי המחשב וגם עוזר לכל תחום הגיימינג בארץ לאבטח את המידע שלהם ובמקרים אחרים אתם יכולים למצוא פתרונות לבעיות שהייתם נתקעים בהם חודשים.

שתפו:

נוספות

Ai wont replace you.

I have an unpopular opinion: You won't be replaced by AI in the next few years! In the past decades we've had several technological revolutions,

למה חשוב להבין AI!

"חברת כנסת ישראלית הקריאה נאום שנכתב על ידי chatGPT והוא מתנגד למהפכה המשפטית"!קודם כל, אני לא מתכוון להביע שום צד פוליטי בפוסט הזה, לא לשם

Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
Telegram
Email
Pinterest