מר שיבולת - שי בן בסט

שי בן בסט - מר שיבולת

שי בן בסט - מר שיבולת

יזם | יוצר | יועץ שיווקי

האמת מאחורי הסושיאל – הסיפור שלי

האמת מאחורי הסושיאל/ מאחורי הקלעים של עולם הסושיאל.

בשנים האחרונות תחום הסושיאל תפס תאוצה והרשתות החברתיות שינו לגמרי את דרך התקשורת והעברת המידע. מחקרים אומרים שטווח הקשב שלנו ירד מ-12 שניות בשנת 2000 ל-8 שניות כיום – שזה למעלה יותר קצר מטווח הקשב של דג זהב ממוצע. וזה מבלי לספור את 14  החלונות בממוצע שפתוחים לנו על צג המחשב או בטלפון הנייד בו זמנית.

בהרצאה, "האמת מאחורי הסושיאל" סיפורו של שי מצטייר כ-חלומם של לא מעט בני נוער וצעירים, אך מהר מאוד מתגלה שמדובר במסע לא סטנדרטי אשר התחיל את דרכו כשכיר באחת מחברות ההייטק הגדולות והפך להיות אחד מהגיימרים המשמעותיים בתעשייה ויוצרי התוכן הגדולים בישראל. אבל למעשה המסע עדיין לא הסתיים. 

מאחורי הטייטל הנוכחי מסתתר מסע ארוך מלא בתובנות מפתיעות, אתגרים והצלחות. בסוף ההרצאה מבינים שסיפור הצלחה תמיד מתחיל מבפנים, ועם מספיק התמדה אפשר להגיע גם לחלומות הכי פרועים.

מה בהרצאה?

> מאחורי הקלעים אל העולם הפופולרי של היוטיוב והסושיאל.

> הכוח של כשלונות זריזים וכיצד הופכים אותם להצלחה.

> עולם הגיימינג בישראל – לא מה שחשבתם.

> סשן שאלות ותשובות בו המשתתפים יכולים לשאול כל מה שתמיד רצו לשאול יוטיובר מקצועי.

> איך יוצרים תוכן אפקטיבי כשאנחנו מתחרים על תוכן איסופי 24/7?

למי מתאימה ההרצאה?

הרצאה מרתקת המותאמת לקהל בכל הגילאים. ובהחלט לא רק לאנשי סושיאל. ההרצאה מתאימה למבוגרים ובני נוער כאחד, עובדי חברה כהרצאת העשרה, ילדי עובדים, מפגשים לפני שינויים משמעותיים בחיים ובאופן כללי –  לכל מי שרוצה לדעת יותר על הדבר הכי חם האינטרנט.

שתפו:

נוספות

סדנת גיימרים לילדים ונוער

מאחורי הקלעים של עולם הגיימינג פעם כששאלו ילדים מה הם רוצים להיות – התשובה היתה אסטרונאוט או שוטר.   פעם כששאלו הורים מה הם רוצים שהילדים

Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
Telegram
Email
Pinterest