מר שיבולת - שי בן בסט

שי בן בסט - מר שיבולת

שי בן בסט - מר שיבולת

יזם | יוצר | יועץ שיווקי

היוטיוברים החזקים בישראל מתחרים – מאקו

אם עברתם את גיל 17, הסיכוי שהשם מר שיבולת אומר לכם משהו כנראה נמוך. אם עוד לא עברתם את הגיל הזה, א' – כיף לכם, וב', יש סיכוי שאתם כוססים ציפורניים לקראת הקרב הגדול של מר שיבולת ונבחרת המיינקראפט שעומדת מאחוריו עם נבחרת הפורטנייט, שמורכבת מכוכבים לא פחות גדולים. הדרבי הגדול של עולם הגיימינג הולך להתקיים בחג החנוכה הקרוב בהיכל טוטו חולון, ותהיו בטוחים שאף אחד מהצדדים לא מתכוון לוותר בקלות.

בן בסט, בן 25 מתל אביב, החל את דרכו המקצועית ביחידת ממר"ם בצבא ומשם המשיך לתחום ההייטק: "פתחתי ערוץ יוטיוב בתור תחביב, אבל אחרי שנה בערך הגעתי למסקנה שזה משהו שיכול להחליף את העבודה הרגילה שלי. התאהבתי בעולם השיווק והתקשורת וגם התחלתי תואר בנושא. שנה וחצי אחרי שהתחלתי, בדיוק באמצע תקופת הקורונה, עשיתי את ההסבה המלאה", הוא מספר ל-mako. מפתיע לגלות, אבל דווקא היום, בן בסט מעיד שהוא משחק פחות בהשוואה לימים במשרה מלאה. "הייתי משחק בערך 3 שעות ביום כשהייתי בהייטק. היום אני עושה גיימינג, אבל יותר סטוריטלינג. אני מקדיש את הזמן ליצירת תוכן, כשמתוכן רק חצי שעה משחק. היתר כולל כתיבת תסריטים וכל מה שמסביב", הוא מעיד.

קרא/י עוד

שתפו:

נוספות

AI SummerCamp – קייטנת הבינה המלאכותית

מיזם חינוכי חדש חושף את בני הנוער לתחום הבינה המלאכותית AI SummerCamp – מיזם חינוכי חדש, ביוזמת רון קלדס, חושף את בני הנוער לתחום הבינה המלאכותית

Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
Telegram
Email
Pinterest